Jakie zabiegi medycyna estetyczna zapewnia do odmłodzenia ciała?

Zabiegi medycyny estetycznej pozwalają na poprawienie wyglądu, elastyczności skóry twarzy, szyi jak też oferuje możliwość usuwania znamion, nadmiernego owłosienia, rozstępu, czy zmniejszenie cellulitu. Jednym z zabiegów pozwalających na zmniejszenie ilości tkanki tłuszczowej jest lipo kontour. Ten zabieg, który zapewnia medycyna estetyczna poznań, pozwala na rozpuszczanie tkanki tłuszczowej. Metoda stosowana w ramach zabiegu zapewnia między innymi usuwanie tkanki tłuszczowej na brzuchu, biodrach, pośladkach, udach a nawet na podbródku. Lipo kontour realizowany jest w ramach terapii, która składa się z około dziesięciu zabiegów, które realizowane są w wybranej okolicy ciała. Po zrealizowaniu serii zabiegów w jednej części ciała możliwe jest wykonanie terapii w innych okolicach ciała. Pojedynczy zabieg trwa ponad pół godziny i nie powoduje żadnych negatywnych skutków oprócz możliwego zaczerwienia skóry, które jednak nie utrzymuje się dłużej, niż przez maksymalnie jedną godzinę. Terapia realizowana jest w ramach serii zabiegów, z których pierwsze dwa realizowane są w pierwszym tygodniu a kolejne zabiegi wykonywane są w każdym kolejnym tygodniu trwania terapii.

Medycyna estetyczna w Poznaniu

Zabieg lipo kontour może być doskonałą alternatywą w stosunku do zabiegów realizowanych z użyciem skalpela w ramach operacji plastycznych. Brak skutków ubocznych a także dużej ingerencji w organizm pozwala na brak konieczności realizowania rekonwalescencji u pacjentów. W ramach zabiegów wykorzystywana jest innowacyjna substancja fosfatydylocholina, która odpowiada za rozpuszczanie komórek tłuszczowych. Jest to bardzo silnie działająca substancja oraz najsilniejsza substancja do usuwania tkanki tłuszczowej, które używa medycyna estetyczna poznań. Zabieg sprawia, że wykonanie drenażu limfatycznego pozwala na uwolnienie tłuszczu. Następnie przemieszcza się on do węzłów chłonnych, a następnie trafia do wątroby, gdzie jest rozkładany oraz wykorzystany w procesie metabolizmu. Do atutów zabiegu można zaliczyć zarówno dostępność w coraz większej liczbie klinik medycyny estetycznej a także korzystne warunki cenowe, gdzie zabieg kosztuje mniej niż pięćset złotych. Innym popularnym zabiegiem stosowanym w celu poprawy wyglądu ciała jest mezoterapia bezigłowa w wersji nnm, która pozwala na usuwanie cellulitu.

Medycyna estetyczna – Poznań

Mezoterapia jest jednym z najbardziej popularnych zabiegów stosowanych w medycynie estetycznej. Mezoterapia stosowana może być zarówno w wersji igłowej jak też bezigłowej. W wersji bezigłowej nnm mezoterapia pozwala na zapewnienie usunięcia cellulitu przy wykorzystaniu innowacyjnej technologii laserowej oraz specjalnych impulsów elektrycznych, które pozwalają na oddziaływanie na tkanki w sposób, który wzbudza procesy fizjologiczne. Procesy te odpowiadają bezpośrednio za cellulit, więc ich reaktywowanie przy użyciu laserów oraz specjalnych impulsów elektrycznych pozwala na jego usuwanie. Usuwanie cellulitu metodami, które oferuje współczesna medycyna estetyczna to możliwość zastosowania znacznie mniej ingerujących w organizm metod w stosunku do stosowania metod chirurgii plastycznej. Techniki stosowane w medycynie estetycznej są zarówno skuteczne a także bezpieczne. Usuwanie cellulitu z wykorzystaniem techniki, którą jest aquaforeza to innowacyjna metoda medyczna. Podczas zabiegów wykorzystywane są również specjalnie przygotowane preparaty, które działają nawilżając oraz stymulują metabolizm. Są to preparaty, które działają miejscowo. Zabiegi aquaforezy, która zapewnia nowoczesna medycyna estetyczna poznań realizowane są w ramach powtarzalnych sesji, które trwają od kilkunastu minut do godziny. Natomiast oczekiwane rezultaty wykonania takich zabiegów można uzyskać po wykonaniu do dziesięciu serii zabiegów.

Zostaw Komentarz

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>